MÖBLER / Bord / Soffbord 14943322

nr 1494 3322

Soffbord

1950-tal, mahogny. Bredd: 60, djup: 52 cm, höjd: 50 cm

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 20:59:12